TÖÖTOAD

Sisemise Tarkuse Festivali 2018 kava on valmimisel!

TÖÖTOAD 2017:

I korrus

 

TÖÖTUBA 1 (ruum 122)

Tootetutvustused ja seminarid

 

LAUPÄEV, 8.aprill

11.45 – 12.45 Indiaani flöödi töötuba – Tõnu Talimaa

13.30 – 14.30 „EFT  – mis on emotsionaalse vabaduse tehnika?“ – Epp Veski

EFT on psühholoogiline akupressuur, mis parandab eelkõige emotsionaalset tervist, mis mängib füüsilise tervise juures olulist rolli. Kuni püsivad emotsionaalsed barjäärid, ei saavuta ka füüsilist tervist

Koputamise ja positiivse affirmatsiooni kombinatsioon tekitavad lühiühenduse emotsionnalsete blokkide ja keha bioenergeetilise süsteemi vahel ja viib nii keha ja vaimu omavahelisse tasakaalu, mis on vajalik  optimaalseks terviseks ja häirete tervendamiseks.

15.00 – 16.00 “Ema mõju lapse uskumustele ja valikutele, kuidas seda valutult muuta”  Epp Veski

16.15 – 17.15 Loeng „Vastutuse võtmine oma elu eest“ ning Deeksha energia edastamine“ – Ühtsuse Keskus

Kas oled kunagi endalt küsinud, miks on mõned inimesed edukad ning õnnelikud ja teised mitte? Vahel tundub, et maailmas on nii palju probleeme ning takistusi: vale töökoht ning vihane abikaasa, sõbrad ning vanemad, kes ei mõista või ei toeta, pahurad kolleegid ja ahne valitsus või vale riik..

Oleme harjunud otsima süüdlast iga kord, kui puutume kokku ebameeldivate olukordadega. Mitterahulolu oma eluga on muutunud tänapäeva ühiskondlikuks normiks. Kas leiad end mõttelt: „Kui vaid oleks mul see ja too, siis oleksin õnnelik.“? Mis ikkagi segab Sul praegu õnnelik olemast ning miks tunned nendes ebameeldivates olukordades end abituna?

Selles loengus käsitleme vastutuse teemat, mis võimaldab Sul näha, kuidas minna üle süüdlase otsimisest probleemide lahendamisele. Samuti edastame Deeksha universaalenergiat, mis tõstab Sinu teadvuse taset ning taasühendab Sind Kõrgema Minaga.

 

PÜHAPÄEV, 9.aprill

10.30 – 11.30 Loeng “Visioon” ning Deeksha energia edastamine – Ühtsuse keskus

Tänapäeva saavutustele orienteerunud maailmas räägitakse palju eesmärkide püstitamisest ning nende saavutamisest, kuid iga inimese lennukus selles elus on erinev. Kas on midagi, mille poolest on edukad inimesed erilised? Ning milles seisneb edu? Kas edukus piirdub karjääri, kuulsuse või sissetulekuga?

Meie elu koosneb paljudest erinevatest aspektidest, mis tähtsusskaalal paiknevad samal tasemel. Inimene ei saa tunda rahulolu edukast karjäärist, kui ta on õnnetu suhetes või kehva tervisega. Ühtsuse taotlus on rahulolu ning edu kõikides elu aspektides. Olgu see karjäär, perekond, panus ühiskonda, tervis, vaimne kasv, intellekti arendamine – inimene on tulnud siia maailma, et kogeda rõõmu igast kogemusest ning visioon aitab Sul selles elus tegutseda selgelt ning tulemuslikult. Pärast loengut edastame Deeksha universaalenergiat, mis tõstab Sinu teadvuse taset ning taasühendab Sind Kõrgema Minaga.

11.45 – 12.45 Indiaani flöödi töötuba – Neemo Saareväli

15.30-16.30 Hääle Kümblise töötuba – Simo Virtanen

Töötoas viiakse osalejad hääle ja šamaanitrummiga rännakule. Simo on õppinud Briti Heliteraapia Akadeemias heliteraapiat ja samuti omandanud kogemusi teiste inimeste käe all ning gruppe tehes.

TOITLUSTUS (ruum 123)12540930_788271291316988_8112539072575477451_n

Greenbakery.ee taimetoidukohvik www.Greenbakery.ee/

 

 

 

TÖÖTUBA 2 (ruum 132)

Kristalliteraapia, Kristalli-Reiki ja massaazi teraapiatuba

10952414_698994173546590_4833060027457321521_n

Kristalliteraapia Kristalli-Reiki ja Reiki näidisseansid kõigile soovijatele!
Oled alati mõelnud, kuidas täpselt töötab Kristalliteraapia ja mis tunne on seda kogeda? Suurepärane võimalus kogeda 30min näidisseansse. (Teraapiaseanssidest osavõtt sümboolse tasu eest). Ei ole keelatud ka broneerida endale tund aega ning nautida topelthinna eest täispikkuses Kristalliteraapia seanssi!Registreerimine koha peal nimekirja alusel.

Teraapiaid viivad läbi: Aili Reha, Kalle Talpsepp,

Kristalliteraapiat ja Kristalli-Reikit saab Eestis õppida Sisemise Tarkuse Koolis UNIVERSUS, õpetaja Kaia-Liisa Reinut
Tervendavate kristalide ja teraapia abivahendite kauplus Tallinnas, Niine 9 www.universus.ee

Massaažituba

Sirje Kalve – peamassaaž, meridiaanide algus- ja lõpp-punktid ja meridiaanide avamine.

Registreerumine kohapeal nimekirja alusel.

TÖÖTUBA 3 (ruum 134)

Reiki kliiniku töötuba

Reiki, Maatriks, KvantHäälestus, Transpersonaalne hüpnoteraapia.

Töötoas osalevad:Toomas Piik, Kaja Kuivjõgi, Tuuliki Mardisoo, Olga Kuzina.

 

II korrus

TÖÖTUBA 4 (ruum 208)

Helikristallide töötuba

www.pood.tuletee.ee11070795_924468147584115_2115362201184515769_n

Helikristallide töötoas toimuvad heliteraapia individuaalseansid ja Tuletee kristallipoe toodete müük.

Tervendavate helide grupiseanss laupäeval ja pühapäeval kell 13.30-14.30. Päikesegong ja kristall-helikausid. Kostub meditatiivne kontsert, mis on universaalne tervendus- ja meelerännuseanss ning samas ka kantud kokkutulnute ühisest vaimust. Osalejal palume võimalusel kaasa võtta joogamatt ning bleed, sest parim viis nautida helidevoogu on lebades.

Päeva jooksul toimuvatel heliteraapia individuaalseanssidel ümbritsevad Sind erinevad kristallkausid ning Päikeseong, mis väestavad ja joondavad keha ning meeli. Seansi kestvus 15…20 min.
Seansidest osavõtt annetuslik.

Tuletee kristallipood pakub Sisemise Tarkuse Festivalil poolvääriskive, ennustusvahendeid, tšakraküünlaid, feng-shui kristalle, ehteid, rituaalivahendeid, tervisetooteid, eksootilist ja esoteerilist kaupa

 

TÖÖTUBA 5 (ruum 209)

Astroloogia ja karma töötuba ja nõustamistuba

08.aprill

11-30- 14:30 Anu Kallavus – hingeastroloogia nõustamine

15:30- 17:30 Anu Kallavus – hingeastroloogia nõustamine

09.aprill

11:00- 13:00 Anu Kallavus – hingeastroloogia nõustamine

13.00-15.00 Marika Kuusik – karma ja sünnikaardi töötuba (selleteemaline tutvustav loeng pühapäeval VÄIKESES SAALIS kell 10.30-11.30 “Selle elu karmalised ülesanded”

15:00 -17:00 Anu Kallavus – hingeastroloogia nõustamine

Loentäpsemalt mõlema nõustaja kohta siit:

Anu Kallavuse hingeastroloogia nõustamistuba

08.aprill 11-30- 14:30 ja 15:30- 17:30
09.aprill 11:00- 13:00 ja 15:00 -17:00

Huvilistel on võimalus eelnevalt aeg kokku leppida.
Astroloogia võimaldab teadvustada oma potentsiaali, unikaalsust, arhetüüpset olemust. Objeltiivne analüüs aitab vabastada vanu mustreid läbi äratundmise, keskenduda protsessidele, mis antud hetkel toimuvad, olla “kohal” ja vabaneda harjumuspärasest kordustemustrist. Vaim on kõiges. Elu on igal hetkel uus. Inimene on vaba oma valikutes. Eelnevalt tuleb aga olemasolev olukord teadvustada ja vastu võtta. Mida terviklikumalt oleme hetkes kohal, seda suuremad on võimalused muuta oma elu. See, kes sa oled, on olulisem kui see, mida sa teed.

Esoteerilise astroloogia konsultatsioon (hinge astroloogia) – Astroloog Anu Kallavus

Konsultatsiooni kestus 25 min. Kaasa saab astroloogilise sünnikaardi. OLYMPUS DIGITAL CAMERAVestlust võib salvestada. Vajalikud sünniandmed (kuupäev, aasta, kellaaega ja sünnikoht)

Esoteeriline astroloogia lähtub inimesest kui vaimolendist ja käsitleb eelkõige isiksuse ja Hinge integratsiooniga seotud kasvuraskusi, väljakutseid ja kingitusi. Aitab mõista, millist kogemust me hetkel läbime ja seda, kuidas olla energia meister, mitte ohver.

Soovituslik hind 20€, Õpilastel, töötutel ja pensionäridel 15€

Täpsema info ja kontakt eelregistreerimiseks:

Anu Kallavus 51937997 akallavus@gmail.com  http://anuastro.edicypages.com/urituste-kalender

Anu Kallavus lühidalt endast: 
Tegelen astroloogiaga alates aastast 1986. Esialgu uurisin klassikalistt lääne astroloogiat.Kuna sealt ei leidnud ma vastuseid paljudele küsimustele, siis huvitusin mitmeid aastaid Avesta astroloogiast, mis on siiani minu jaoks väga põnev. Tõeline äratundmine oli aga esoteeriline astroloogia (Hinge astroloogia), millega puutusin kokku esmakordselt aastal 1999 ja millega kaasnes kohe tunne, et olen oma otsingutes lõpuks koju jõudnud. Selles vallas olen ennast pidevalt täiendanud Soomes Michael Robbinsi astroloogiaseminaridel ja internetipõhistel webinaridel. Kaheldamatult on see minu jaoks hetkel sobivaim korrastatud teadmiste struktuur, mille kaudu on võimalik inimolendit mõista lähtuvalt sellest kus ta hetkel arengulises mõttes asub.

Kosmiliselt on meie eesmärk areng. Iga inimene on vaba oma valikutes ja loob oma elu igal ajahetkel. Teab ta seda või ei. Sündmuste ennustamisega esoteeriline astroloogia ei tegele. Sündmuste realiseerumine oleneb sellest kui seotud on inimese teadvus elu matriaalse ehk välise küljega ja millist kogemust ta vajab. See on pigem tagasiside vorm .Hingeteadvuse ärkamisel ei vaja inimolend enam paljusid sündmusi, õigem oleks öelda et tema teadvus ei loo enam selliseid olukordi ja sünnikaardis “avaneb” teine tasand. Oma loomingu äratundmine, vastutuse võtmine ja vabaks saamine sõltub meist endist. Kosmilises mõttes on iga hetk parim, Seda arengulises mõttes. Selleks tuleb iga hetk terviklikult vastu võtta  ja sealt edasi liikuda suurema äratundmise ja rõõmu suunas.

Nõustamisega tegelen üle 10 aasta.
Viimased 4 aastat olen korraldanud eneseabi astroloogia seminare, kus ühisväli, avatus ja astroloogiline sünnimuster loovad imepärase ja erakordse arengukeskkonna. Ei ole olemas midagi lahusolevat.

 

Marika Kuusiku karma ja sünnikaardi töötuba

Pühapäev, 9.04.2017

13.00-15.00 Marika Kuusik (nii eesti kui vene k.)

http://astrokarma257.weebly.com

Töötoas arutatakse lahti oma karmalised ülesanded ning meie kõige suuremad kiusatused ja talendid. Osaluspanus: 15 EUR / 2 h, see on jätk loengule….räägin pikemalt lahti, sest 1 tunni jooksul pole võimalik kõike rääkida.

Palume osalejatel saata emalilie: marika.kuuseke@gmail.com oma sünniandmed (päev, kuu, aasta, kellaaeg ja koht), see kiirendab tööd töötoas.

 

TÖÖTUBA 6 (ruum 210)

Šamaanitöö töötuba

LAUPÄEV, 8.aprill

10.00-11.45 Ruunide praktikad ja šhamaanitööd – Tatjana ja Aivar Kukk

11.45-13.00 Olga Nefedova praktikate presentatsioon

12.30-16.30 Ruunide praktikad ja šhamaanitööd – Tatjana ja Aivar Kukk, keskuse “Juzńaja Svezda” ja MASOP Eesti esindus, MTÜ Eesti Südames, festival “Leia End- Naidi Sebja”:

17.00 -18.00 Tegelik shamaanitöö: Rännak koos individuaalse tasakaalustamisega (tasu annetuslik)  – Tatjana ja Aivar Kukk

Vt lisaks FB grupist: Ruunid_Nadezda Bezpalovaga 2015 <https://www.facebook.com/groups/1634356113498609/?ref=bookmarks>

Töötoas osalevad veel:
Mati Soots – konsultatsioonid, ruunide ja taro kaartidega, Lena Trohleva, Alla Tantsjura – riituśed ja ruunidega ennustamine

Kõik riitused ja konsultatsioonid on tasulised, info ja kokkulepped koha peal

– ruunidega ja ruunikaartidega ennustamine, küsimused ja vastused (puuruunidege, kiviruunidega, tulefutarkhiga, klaasist ruunidega, ruunikaartidega, ruunide ja Taro kaartide koostöös ennustamine)

– riitused kokkuleppel, natuke ka praktilisest maagiast

Tatjana Kukk teeb tervendavaid ja vaimseid praktikaid (tasu kokkuleppel) :

– vabastamine nekrootilistest sidemetes

– hingeosade tagasitoomine

Olga Nefjodova praktika tutvustused ja eraseansid. Info koha peal, tasulisd.

Müügil ruunidega seotud artefaktid ja kirjandust.

TÖÖTUBA 7 (ruum 211)

Hingemandala ja tervendamise töötuba

Margus Rump – Hingemandalad

Elena – energiatöö ja tervendamine

 

TÖÖTUBA 8 (ruum 212)

Olga Nefedova unikaalsete ravitsemistehnikate töötuba

Laupäeval 8.aprillil kell 10.00-18.00 töötoas nr. 6 (ruumis 210)
ning pühapäeval, 9.aprillil kell 11.00-15.00, TÖÖTOAS nr 8 (ruumis 212).

Laupäeval, 8.aprillil kell 11.45-13.00 ning
Pühapäeval 9.aprilil kell 13.00- 15.00 Unikaalsete ravitsemistehnikate presentatsioon:

1.KEHALE ORINTEERITUD PSÜHHOKORREKTSIOON E.ZUJEVI BEST- massaaži põhjal.
Best massaaž ehk kehaline psühhokorrektsioon, mis vabastab alateadvusest terviserikete põhjused. Sageli piisab ühest seansist, et inimene vabaneks teda aastaid piinanud probleemidest. Selle metoodika omandamiseks ei ole vajalikud selgeltnägija võimed!
2.BIOVÄLJA DIAGNOSTIKA JA KORREKTSIOONi tehnika presentatsioon. Probleemid nagu needmine, kaetamine, ärasõnumine – tänapäeval on need muutunud sagedateks ilminguteks. Nende negatiivsete ilmingute diagnostika toimub liikudes käega mööda biovälja kontuure.Töö energeetilise kehaga. Metoodika võimaldab taastada oma aurat. Selle metoodika omandamiseks ei ole vajalikud selgeltnägija võimed!
3.TERVENEMINE LÄBI EELMISTE ELUDE-regressiivne hüpnoos. E.Zujevi meetodi kirjeldus. Meie alateadvus hoiab alles kogu info kõigest, mis iganes meiega on toimunud. Sealt leiame lahenduse kõikidele oma praeguse elu probleemidele. Selle metoodika omandamiseks ei ole vajalikud selgeltnägija võimed! www.zdorovievam.org

 

TÖÖTUBA 9 (ruum 213)

Access Conciousness’i töötuba

Access Consciousness teraapia, raamatud ja Access Bars lühisessioonud

Margaritta Erikson ja Jesper Nilsson (Rootsi)

 

FALUN GONG’i TUTVUSTAV TÖÖTUBA (koridoris)

 

III korrus

TÖÖTUBA 10 (ruum 307)

Laste loovustöötuba/lastehoid

1559427_666174930127688_7850695905252186112_o

Et emmed-issid saaksid rahulikult loengut kuulata, saavad nad võtta lapsed kaasa ning jätta loengu ajaks lastehoidu, kus lapsed saavad mängida, joonistada, meisterdada ning kuulata muinasjutte.
Laste eest hoolitseb 8 lapse ema ning kogenud lastetöötaja Eha, abiks kaks tütart, Isabella ja Natalii.

NB! Sissepääs Sisemise Tarkuse Festivalile lastele kuni 12.a (k.a) tasuta!

 

TÖÖTUBA 11 (ruum 308)

Klaarsuse töötuba

Kristallid, meie igapäevased abilised!

???????????????????????????????????

???????????????????????????????????

Kujuta ette, et Sa astud ruumi, mis on täis puhtaid, säravaid ja armastust kiirgavaid kristalle– Sa sisened kristallide võlumaailma… ja Sa oled valmis avanema, vastu võtma, kogema, tunnetama, taipama….MUUTUMA, sest muutus algab Sinust!

Mida me Sisemise Tarkuse Festivalil pakume?

Klaarsuse Kristallistuudio Haabneemes, avatud T,N 11-20 ja R 11-20

www.klaarsus.com e-pood ,  FB/Klaarsus, Leie Klaar 5076378 leie@klaarsus.com

 Kohtume kristallide võlumaailmas,

Leie ja Kalev Klaar

Klaarsuse Maale toojad

 

TÖÖTUBA 12 (ruum 311) ja 13 (koridoris)

Biosensoorse Psühholoogia Instituudi BIOENERGEETIKA töötuba 1 ja 2

Laupäeval 8.04.2017

kl 10.30 – 12.30Telekinees – teekond edukusele ja oma elu juhtimisele. Seminar koos praktilise õppega.

Ainulaadne kursus, mille läbijad omandavad võimed esemete mittekontaktseks liigutamiseks vahemaa tagant. Antud fenomen on kantud Guinessi Rekordite Raamatusse 2008. aastal, valdkonnas ”Teadus ja Metoodika”

Tänase päeva seisuga, praktiliselt iga soovija võib kontaktitult liigutada esemeid, olles tutvunud unikaalse lähenemisega inimese loomulike võimete arendamiseks. Nende aluseks on hooliv suhtumine ümbritsevasse maailma ja sügav vastavus oma isiklikule loomusele. Seminari läbijad omandavad kõik vajalikud seisundid ja oskused esemete mõjutamiseks ja liigutamiseks vahemaa tagant. Seminar koos praktilise õppega.

Läbiviijad: Mall Kivisalu, Elisabeth Hagelberg ja Kadrin Vesse Biosensoorse Psühholoogia Instituudi spetsialistid.

kl 13.00-15.00Biosensoorne kontaktne- ja mittekontaktne massaaz. Energiaravi. Hiileritehnikad. (Näidistervendamised)

BIOENERGEETILINE BIOSENSOORNE MASSAAZ  JA ENERGIARAVI – see on võimalus avaldada mõju nii inimese pindmistele peenväljalistele osistele kui ka sisemistele väljalistele struktuuridele, kandes need mõjud üle organitele, kudedele, vedelike ning gaaside tasanditele jt tasanditele eesmärgiga:
a) taastada inimese üldine enesetunne ja psüühiline potensiaal;
b) taastada muutunud ja degradeerunud koed haiguslikkuse tasemelt kuni normaliseerumise seisundini;
c) reguleerida ning õppida muutma ja juhtima psüühikat ning psüühilisi reaktsioone läbi energeetiliste aktivatsiooniseisundite.
Seminar koos praktilise õppega.

Läbiviijad: Mati Kiisler ja Maria Kirstilä Biosensoorse Psühholoogia Instituudi spetsialistid.

kl 15.30-17.30Bioenergeetilised praktikad naistele: Naiste slaavi võimlemine

Harjutused kogu keha aktiviseerimiseks, plastilisuse ja liikuvuse taastamiseks, veetlevuse suurendamiseks. Naiste slaavi harjutustel on sügavalt tervendava mõju nii füüsilisele kehale, kui ka psüühikale. Kõik liigutused tehakse läbi õrnuse, kaunilt ja sujuvalt. Naiste slaavi võimlemine – see on energeetiliselt tasakaalustuv enesetervendussüsteem, kiire ja meeldiv võimalus tõsta keha toonust, arendada ja säilitada keha paindlikkust ja graatsilisust.

Slaavi praktikate treeningkursusel on ühendatud füüsiline liikumine, hingamise harjutused ja biosensoorsed meetodid energiakanalite ning meridiaanide süsteemi aktiveerimiseks. Biosensoorsetes trennides toimub lihaste areng läbi kudede ja lihaste toonuse ning elujõu rohkenemise. Säilib ja areneb keha plastilisus, tundlikkus ning kogu organismi harmooniline energeetiline koostoimimine. Energeetika annab arengu ja psüühikale võime pehmelt kohaneda uute seisunditega.
Seminar koos praktilise õppega.

Läbiviijad: Sigrid Univer ja Kadri Kulbas Biosensoorse Psühholoogia Instituudi spetsialistid.

 

Pühapäeval 9.04.2017

kl 10.30 – 12.30 – Hääle maagia – hääle kasutamine suhete tervendamiseks.

Häälemoodustamise metoodika kuulub Biosensoose Psühholoogia Instituudis välja töötatud unikaalse peentunnetusliku vastuvõtu arendamise süsteemi, mille tulemusel vallanduvad inimese energeetika ja psüühika reservsed võimed ning need hakkavad arenema juba esimesest praktilisest õppest alates.
Õigesti häält kasutades nende praktikate käigus aktiveeruvad organismi enesetervenemise protsessid, toimub rakutasandil noorenemine, organismi füüsilise ja bioeeterkeskkonna puhastumine, see võimaldab juhtida ja reguleerida enda enesetunnet ja ka ümbritsevate seisundeid, samuti on võimalik teadlikult juhtida ja mõjutada meid ümbritsevat füüsilist ja peenmaterjaalset maailma.
Hääl on inimese loomulik võime ümbritsevale energeetiliselt mõju avaldada. Selleks et see toimuks meie tõelisele olemusele vastavalt ilma varjatud takistuste ja mõjudeta, on vaja tunda helimoodustamise bioenergeetilisi aluseid! Õppides enda häält õigesti kasutama, kasvab inimese teadlikkus ja elu erinevate valdkondade juhtimise võime.

Läbiviijad: Mall Kivisalu, Elisabeth Hagelberg ja Kadrin Vesse Biosensoorse Psühholoogia Instituudi spetsialistid.

kl 13.00-15.00Bioenergeetilised praktikad naistele: Naiste slaavi võimlemine

Harjutused kogu keha aktiviseerimiseks, plastilisuse ja liikuvuse taastamiseks, veetlevuse suurendamiseks. Naiste slaavi harjutustel on sügavalt tervendava mõju nii füüsilisele kehale, kui ka psüühikale. Kõik liigutused tehakse läbi õrnuse, kaunilt ja sujuvalt. Naiste slaavi võimlemine – see on energeetiliselt tasakaalustuv enesetervendussüsteem, kiire ja meeldiv võimalus tõsta keha toonust, arendada ja säilitada keha paindlikkust ja graatsilisust.

Slaavi praktikate treeningkursusel on ühendatud füüsiline liikumine, hingamise harjutused ja biosensoorsed meetodid energiakanalite ning meridiaanide süsteemi aktiveerimiseks. Biosensoorsetes trennides toimub lihaste areng läbi kudede ja lihaste toonuse ning elujõu rohkenemise. Säilib ja areneb keha plastilisus, tundlikkus ning kogu organismi harmooniline energeetiline koostoimimine. Energeetika annab arengu ja psüühikale võime pehmelt kohaneda uute seisunditega.
Seminar koos praktilise õppega.

Läbiviijad: Sigrid Univer ja Kadri Kulbas Biosensoorse Psühholoogia Instituudi spetsialistid.

kl 15.30-17.30Biosensoorne kontaktne- ja mittekontaktne massaaz. Energiaravi. Hiileritehnikad. (Näidistervendamised)

BIOENERGEETILINE BIOSENSOORNE MASSAAZ  JA ENERGIARAVI – see on võimalus avaldada mõju nii inimese pindmistele peenväljalistele osistele kui ka sisemistele väljalistele struktuuridele, kandes need mõjud üle organitele, kudedele, vedelike ning gaaside tasanditele jt tasanditele eesmärgiga:
a) taastada inimese üldine enesetunne ja psüühiline potensiaal;
b) taastada muutunud ja degradeerunud koed haiguslikkuse tasemelt kuni normaliseerumise seisundini;
c) reguleerida ning õppida muutma ja juhtima psüühikat ning psüühilisi reaktsioone läbi energeetiliste aktivatsiooniseisundite.
Seminar koos praktilise õppega.

Läbiviijad: Mati Kiisler ja Maria Kirstilä Biosensoorse Psühholoogia Instituudi spetsialistid.

Biosensoorse Psühholoogia Instituut on ainus Venemaa haridusasutus, kes on saanud riikliku litsentsi haridustegevuseks ja koolitustegevuseks sellistes valdkondades nagu ekstrasensoorika, biosensoorne psühholoogia, tervendamine, hingamise psühhotehnikad, paranormaalsed praktikad (Haridustegevuse Litsents 78 № 000534 välja antud 18 aprillil 2011 a. registreering № 28).
Instituut on eksisteerinud ja tegutsenud alates 1993. aastast. Selle aja jooksul on õppetöö läbinud üle 200 000 inimese. Instituudi põhiliseks teadusuuringute tegevusalaks on biosensoorsed psühhodistsipliinid ja nende praktilised rakendusalad sellistes valdkondades nagu: – praktiline ekstrasensoorika ja isiksuse filosoofia, – psühholoogia ja psühhoteraapia, – tervendamine, rahvameditsiin ning enesetervendamine, – ettevõtlus, – hingamise psühhotehnikad, – kehakultuur ja sport.

Tegevussuunad Eestis alates 2011 aastast: – biosensoorika alane õpe ja kursused Tallinnas, Tartus ning Pärnus. – tervendamine ja kontsulteerimine Tallinnas ja Pärnus. – individuaalsed ja grupitunnid.

Asutaja ja põhiliste õppeprogrammide väljatöötaja on Vladimir Viktori p. Tonkov – Birchami Ülikooli filosoofiateaduste granddoktor psühholoogias (Madriid, Hispaania), California Ülikooli filosoofiateaduste doktor psühholoogias (Los-Angeles, USA), professor, akadeemik, paljude teadusartiklite ja raamatute autor. Eesti keeles on ilmunud V.Tonkovi “Vestlusi üliteadvusest”, (raamatud on siin töötoas müügil). Instituut osaleb aktiivselt Venemaa seadusloome protsessides, luues ja kaasajastades normatiiv-õiguslikku baasi, mis reguleerib tervendamist ning realiseerib ja täiustab lubade ja dokumentide väljaandmist antud tegevusvaldkondades. Korraldab ettevalmistust ja täiendõpet paljude maade tippkvalifikatsiooniga spetsialistidele, teeb koostööd ülemaailmsete tervisekaitseorganisatsioonidega, mitmete Euroopa ja Aasia ülikoolidega ning paljude föderatsioonide ja organisatsioonidega üle maailma.

Biosensoorse Psühholoogia Instituudi koduleht: www.metaportal.ru ja www.biosens.ee
FaceBookis leht: Biosensoorse Psühholoogia Instituut