Hinnakiri

OSALEMISE MAKSUMUSED EKSPONENDILE JA ESINEJAILE SISEMISE TARKUSE FESTIVALIL

EKSPONENDILE / MÜÜJALE

1 jooksev meeter müügipinda – 50 EUR (2 päeva). Sisaldab käepaela 1-le. Müügilaud ja toolid ning muud vajalikud vahendid tuleb müüjal endal kaasa võtta. Müügipinnast väljaspool müümine ja reklaami paigutamine pole lubatud.

2 jooksvat meetrit müügipinda – 95 EUR (2 päeva). Sisaldab käepaela 2-le. Müügilaud ja toolid ning muud vajalikud vahendid tuleb müüjal endal kaasa võtta. Müügipinnast väljaspool müümine ja reklaami paigutamine pole lubatud.

3 jooksvat meetrit müügipinda – 135 EUR (2 päeva). Sisaldab käepaela 3-le. Müügilaud ja toolid ning muud vajalikud vahendid tuleb müüjal endal kaasa võtta. Müügipinnast väljaspool müümine ja reklaami paigutamine pole lubatud.

ESINEJALE / LEKTORILE

SUUR SAAL (võimla) – Loeng – 1 tund 50 EUR. Hinna sees on käepael 1-le (kui loeng on võõrkeeles, lisandub 1 käepael tõlgile), dataprojektori, ekraani, pabertahvli, muusikakeskuse ning 2 mikrofoni kasutamine (1 peamikrofon, 1 käes hoitav mikrofon).

VÄIKE SAAL (auditoorium) –  Loeng  – 1 tund 35 EUR. Väikese saali mahutavus u. 70 kuulajat. Hinna sees on käepael 1-le (kui loeng on võõrkeeles, lisandub 1 käepael tõlgile), dataprojektori ja tahvli kasutamist

NB! Et kokku panna terviklik ja mitmekülgne kava, valib korraldaja vastavalt teemadele, millisesse saali, millised loengud ja milliseks kellaajaks lähevad.

TÖÖTUBA (klassiruum) – Praktiline tegevus, näidisseansid, tooteesitlused ja tutvustused jne – 1 tund 15 EUR, 1 päev 100 EUR, 2 päeva 190 EUR. Tunni kaupa töötoa rentimisel käepael 1-le. 2 päeva töötoa rentimisel, käepael kuni 4-le, 1 päeva rentimisel käepael kuni 2-le. Töötoa mõõtmed 8×6 m, klassi võivad jääda lauad ja toolid, nii nagu kellelegi vaja on.

NÕUSTAMISTUBA (kabinet) – Individuaalnõustamised – 1 tund 8 EUR.

REKLAAM

Ettevõtte reklaam koridoris asetsevatel digiekraanidel, roteerub nonstop koos festivali kavaga kaks päeva – 25 €/slaid. Reklaamija poolt valmiskujundatud reklaam Powerpointi slaidiprogrammina esitada hiljemalt 1 nädal enne festivali algust e-mailile: info@sisemisetarkusefestival.ee

 

Eksponendi-, esineja- ja/või reklaami tasu kantakse ettemaksuna Sisemise Tarkuse FESTIVAL MTÜ arveldusarvele EE632200221061200097 (Swedbank) peale registreerimist, vastavalt esitatud arvele.

Ettemaks tagastatakse juhul, kui eksponent või lektor teatab oma loobumisest hiljemalt 3 päeva (72h) enne messi algust. Hilisemal teatamisel ettemaksu ei tagastata.

Kui Sisemise Tarkuse Festival jääb ära korraldajast mitteolenevatel põhjustel, mis ilmnevad vähem kui 40 päeva enne Festivali toimumisaega, siis ettemaksu ei tagastata.

Kava läheb trükki 1 nädal enne festivali ning hilisemaid registreerujaid pole sinna võimalik lisada.

Eksponendiks ja/või lektoriks/esinejaks registreerimisega annad automaatselt nõusoleku ülalolevate hindadele ja tingimustele.

Lisainfo info@siseminetarkusefestival.ee